nákrčník R-shield eshop.ibp.sk

Celoslovenský aktualizačný seminár pre odborníkov z oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, ergonómie, ochrany zdravia a ochrany pred požiarmi

calendar
07. - 08.10.2020
Termín konania
map-location
Video kurz,
Miesto konania
price-tag
100,00 € bez DPH (120,00 € s 20% DPH)
Cena
Seminár
Seminár
Video kurz
Video kurz
V reálnom čase cez PC, tablet alebo smartfón.
Záujemca o kurz

Vyplňte, pokiaľ sa budete zúčastňovať našich kurzov ako zamestanec tejto spoločnosti.

(musí obsahovať 8 číslic)

Kontaktná osoba:
Simona Fančovičová
0911 775 600

Vážené dámy a Vážení páni,

srdečne Vás pozývame na naše „tradičné stretnutie“ v Tatrách, ktoré sa uskutoční tento rok elektronickou audiovizuálnou formou, nakoľko chceme zodpovedne pristupovať k situácií ohľadne koronavírusu a zároveň chceme, aby ľudia mali stále prístup k najdôležitejším a najaktuálnejším informáciám. 

>>>Program semináru<<<

Na Celoslovenský seminár z oblasti bezpečnosti práce, ergonómie, ochrany zdravia a ochrany pred požiarmi sa môžete pripojiť online, kdekoľvek sa nachádzate z práce alebo z pohodlia Vášho domu (cez počítač, notebook, tablet alebo smartfón s pripojením na internet) alebo kto má záujem si vychutnať atmosféru Tatier má možnosť sa online pripojiť v bezpečí svojej izby v hoteli Permon**** s pripojením na internet za špeciálne ceny izieb ako účastník seminára IBP.

Celoslovenský aktualizačný seminár sa uskutoční cez aplikáciu Zoom v dňoch 07.10. - 08.10.2020 v čase od 09:00 hod. do 16:00 hod.pokyny pre prihlásenie sa do aplikácie Zoom Vám pošleme na Vašu e-mailovú adresu po online prihlásení sa na Celoslovenský seminár.

Cenník izieb Permon**** v rozsahu od 128 € s DPH do 238 € s DPH si môžete pozrieť  ONLINE TU a pre našich účastníkov seminára IBP platia špeciálne ceny izieb bez ohľadu na typ izby v sume: 90 € s DPH samostatná izba a 98 € s DPH dvojlôžková izba.

Súčasťou ubytovania sú: raňajky, celodenný vstup do bazéna v čase od 7:00 - 22:00 hod., vstup do fitness centra a parkovanie. Cena nezahŕňa daň z ubytovania: 0,40 EUR/osoba/deň.
Máte možnosť si dokúpiť opäť za zvýhodnenú cenu len pre účastníka seminára IBP vstup do AQUA & KIDS´ Paradise na 3 hodiny v sume 10 € s DPH/deň, obed v sume 10 € s DPH/deň a večeru v sume 17 € s DPH/deň.

Ubytovanie (vrátane stravovania) sa platí hotelu Permon **** na mieste konania a rezervuje sa písomne e-mailom na: kongres@hotelpermon.sk - prosíme Vás o včasné rezervovanie ubytovania a zároveň aj odhlásenie sa z ubytovania z hotela v prípade stornovania Vašej prihlášky na Celoslovenskom seminári.

Účastnícky poplatok : 100 € bez DPH (120 € s DPH)
Účastnícky poplatok za firemný prístup : 200 € bez DPH (240 € s DPH)

V rámci účastníckeho poplatku máte zahrnutý neobmedzený prístup na seminár s možnosťou vstupovania a kladenia otázok v rámci voľnej diskusie s lektormi seminára, možnosť stiahnúť si online zborník, prezentácie lektorov a máte možnosť si uplatniť znížené ceny izieb a wellnessu hotela Permon****.

Program Celoslovenského seminára Vám budeme posielať spolu s možnosťou sa prihlásiť online prostredníctvom e-mailu.

Spolu to zvládneme a spolu sa informujme !

Tešíme sa na spojenie s Vami, Váš kolektív IBP

 

 

Celoslovenský aktualizačný seminár pre odborníkov z oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, ergonómie, ochrany zdravia a ochrany pred požiarmi


Na celoslovenskom aktualizačnom seminári pre odborníkov z oblasti bezpečnosti a ochrany zdravia pri práci, ergonómie, ochrany zdravia a ochrany pred požiarmi budú účastníci oboznámení s legislatívnymi zmenami právnych a ostatných predpisov v oblasti BOZP, s riešením konkrétnych prípadov z praxe
Súčasťou obsahového zamerania je aj výmena praktických skúseností z oblasti bezpečnosti práce, technických zariadení, ergonómie, hygieny, pracovného prostredia a ochrany pred požiarmi.

Miesto : kdekoľvek alebo v Podbanskom Grand Hotel Permon****